Elektronická kniha jízd

Aplikace elektronické knihy jízd AutoGPS vám s využitím systému GPS umožní jednoduše a spolehlivě sledovat pohyb všech vašich vozidel, personálu nebo přepravovaného zboží.

Získané informace jsou automaticky zpracovávány a průběžně je vytvářena elektronická kniha jízd. Výstup ve formě více než 150 různých reportů a grafů je možné využít pro daňové účely.

Propracovaný systém upozornění pomocí SMS nebo e-mailu se stará o to, aby již žádná důležitá událost nezůstala bez povšimnutí.

Kniha jízd přehledně zobrazuje všechny důležité informace z historie jízd a poloh sledovaného objektu. Lze jednoduše přecházet mezi denním, týdenním a měsíčním přehledem. Podle zobrazení se odpovídajícím způsobem upravují souhrnné statistiky o jízdě, stání, nákladech a stavu pohonných hmot.

Důležité operace, jako je zadávání informací o palivu, cestovních nákladech, typu a účelu jízdy, jsou přístupné na jedno kliknutí.

Barvami jsou rozlišeny jednotlivé typy jízd a to jak v rozpisu, tak i v rychlostním grafu. Na první pohled je tak vidět, kdy a jak rychle se vozidlo pohybovalo a ve kterých úsecích jízdy překročilo maximální povolenou rychlost.